Hakkımızda

Türkiye demir-çelik sektöründe 1993 yılından bu yana faaliyet gösteren BORSAN DEMİR İstanbul, İzmir, Sivas, Karabük, İskenderun ve Samsun’da yer alan, TSE ve ISO kalite standartları paralelinde üretim yapmakta olan fabrikalardan müşterilere doğrudan satış kanalıyla hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerin optimum kalitedeki ürünlere optimum fiyatlarla sahip olabilmesi sağlanmıştır.
Ürün yelpazesini müşterilerinden gelen talep doğrultusunda genişleten BORSAN DEMİR sac, profil, köşebent, lama, silme, sanayi boruları, ferforje gibi çeşitlerle müşterilerine hizmet vermektedir.
Kaliteli ürün, güler yüzlü hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir.

Vizyon

Demir-çelik sektörümüzde müşterilerimizin öncelikli ihtiyaçlarını karşılayan geniş kapsamlı , kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, uluslararası standartlarda, ülkemizin Demir – Çelik sektörü alanında üzerimize düşen görevleri yerine getirmek ve teknolojik anlamda kendini sürekli yenileyen lider bir kuruluş olmak.

Misyon

Sektöründe her türlü demir – çelik ürünlerini pazara rekabetçi fiyatlarla sunan ve tedarikçi yapısıyla lojistik hizmeti sağlayan bir firma olmak.